27 Mart 2013 #1709465

Akbank Kredi Ödemelerinde Sorun Çıkardı!

Ben 2007 yılında Sabanı Holding bankası olduğu için konut kredisinde Akbank ı tercih ettim. İlk etapta usd kullandım, 2009 da tl çevirmek istedim. Fakat şube krediyi takibe düşürmüş. Kuru bir özür ile istisna olarak 40 ay vade yaptılar.


Kredinin çok büyük kısmı ödenmesine rağmen , belirttim tarihten 1 gün geciktirdiğim için bankaya ödeme yapmak için gittiğimde ödeme planının iptal olduğunu öğrendim. Faiz ve masraflar ile 55. 000 tl kapatabileklerini teklif ettiler. 2 ay kapama için aradım fakat bakiyenin 85. 000 tl olduğunu söylüyorlar(kalan taksitlerin vadeli toplamı bile bu tutardan düşük) Ben mağdur oldum.

Serkan 68 Okunma

Cevaplar

  • Serkan16 Nisan 2013

    Sayın AKBANK T.A.Ş. Bu şekilde standart bir metin hazırlayarak sadece şikayete cevap vermek amacıyla cevap yazmak ile ve telefon açıp siz zaten ödeme yapmışsınız biz geri iade edemeyiz cevabı vererek bir yere gelemezsiniz. Ben zaten şikayet kaydı açarken bankanızdan bir şey beklemedim. Çözüm üretmek isteyen daha önceki görüşmelerde gerekli çözümü üretirdi. Benim amacım kredi kullanacakların başı yanmaması için bankanızdan uzak durmaları amacıyla bir uyarıydı.

  • Akbank Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön