14 Şubat 2013 #1631431

Akbank Kredi Masraflarının İadesini İstiyorum!

Bankanızın 3032*** hesap nolu müşterisiyim.Osmaniye,Merkez şubesinden tüketici kredisi kullandım.Tarafımdan,hukuka aykırı bir şekilde dosya masrafı adı altında çeşitli ücretler almış bulunmaktasınız.4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununun''Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar''başlığını taşıyan 6.maddesi,Banka kartları, kredi kartları kanununun 24.maddesi doğrultusunda,çeşitli tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararlarıyla da''Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir.''Bahsi geçen kararlar doğrultusunda dosya masrafı hesap özeti ve alınan masrafların tarafıma iadesini,Aksi takdirde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Hasan 92 Okunma

Cevaplar

  • Hasan24 Mayıs 2013

    olumsuz cevabı verilmiş.Fakat Mersin şubelerinden dökümanlarımı alamıyorum başka şube siteminde göremiyorlarmış Osmaniye şubesine gitmem gerekiyormuş gibi bahaneler uyduruyorlar.Geçmişe dönük dökümanlarımı istiyorum.

  • Akbank Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön