22 Nisan 2013 #1755646

Akbank Kredi Masraflarını Geri İstiyorum!

Bankanızdan kredi kullandım ve masrafını ödedim.Ancak,tüketici mahkemeleri ve Yargıtay kararıyla "Kredi masraflarının haksız şart niteliğinde ve tüketicilerden tahsilinin haksız olduğu sabitlenmiştir."


Bu çerçeve ve yukarıdaki gerekçeler doğrultusunda;1-On yılla sınırlı olarak yaptığım tüm kredi masraflarının geriye dönük olarak dökümünü içeren listenin tarafıma verilmesi 2-On yıl geriye dönük olarak benden kesilen kredi masraflarının toplam miktarının yasal faizi ile birlikte defaten tarafıma iadesini istiyorum.


Aksi taktirde alacağımın faiziyle birlikte tahsili için her türlü mahkeme masrafları ve avukatlık ücretlerini bankanızdan tahsil etmek üzere yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Orhan 30 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön