03 Şubat 2014

Akbank Kredi Masraflarımla İlgili Evrak Vermiyor

Akbank'tan bu güne kadar çektiğim tüm bireysel kredilerin (1999-2013 yılları arası konut, ihtiyaç vs.) masraf bilgilerinin e-mail adresime gönderilmesini talep ediyorum diye bir mail attım. Fakat bana bunun mümkün olmadığını tek tek kredi çektiğim şubelerden bu talebi yapmam gerektiğini içeren bir mail yolladılar.


Bende bunun üzerine; Ben şuan görevim gereği başka bir ildeyim ve tek tek banka şubelerinizin bulunduğu illere giderek dekont talebinde bulunmam mümkün olmadığı için bu talebimin merkez şubeden karşılanmasını istiyorum diye ikinci bir mail yolladım buna da aynı şekilde olumsuz cevap aldım ve bu mailin aynısını tekrar yolladım, hala talebim karşılanmış değil.

Hasan 76 Okunma

Cevaplar

  • Hasan27 Şubat 2014

    Akbank'a posta yoluyla 25.01.2014 tarihli iadeli taahhütlü dilekçe göndererek bireysel kredi masraf bilgilerimin adresime gönderilmesini istedim fakat bana bununla ilgili krediyi çekerken sizi bilgilendirmiştik diye mail gönderdiler. Banka müşterisi olarak yaptım işlemlerle ilgili bilgi alma hakkımı göz ardı ediyorlar ve bana istediğim belgeleri göndermiyeceklerini mail olarak bildirdiler.

  • Akbank Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön