03 Nisan 2013 #1722592

Akbank Kredi Katımla Fatura Ödedim Fatura Başına 5 TL Masraf Kesti!

Kredi kartımla faturalarımı ödedim. İnternet şubesinden hemde. Dekont masrafı bile kendimden. Buna rağmen kartıma fatura yatırma ücreti olarak masraflar yansıtmışlar. Sanki kendi ceplerinden yatırıp parayı 6 ay sonra tahsil edeceklermiş gibi. Bu Akbank Sabancı rahmetli öldükten sonra çok değişti. Bu kadar da saf yerine konur mu insan. Hazmedemiyorum.


Hey büyük Akbank benim sana ne gibi bir mecburiyetim var? Aralıksız her ay bir şey bulup canımı yakıyorsun. Bu böylece sürüp gider mi sanıyorsun. Valla ben tasımı tarağımı toplar giderim. Sizin kapınızdan da sonsuza kadar geçmem. Lütfen paramı iade edin. Faturayı yatırırken uyarı mesajı verdin mi? Hayır. Beni Bilgilendirdin mi? Hayır. O zaman iade et paramı.

Aykut 41 Okunma

Cevaplar

  • Aykut04 Nisan 2013

    Bankanın gerçekten müşterisinin beklediği cevabı vereceğine inanan var mı ? Pepe bile inanmıyor.

  • Akbank Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön