08 Ekim 2014

Akbank Kredi Kartına Yatırılan Paranın Hesaba İşlenmemesi!

28 Temmuz 2014 şeker bayramında saat 22:00-23:00 arası İstanbul'da Küçükbakkalköydeki şubenin önündeki bankamatikten kredi kartıma 200 tl nakit yatırdım. Kağıt israfı olmasın diye dekont almadım.

Bayram tatili bittikten sonra müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım şikayet oluşturdular.
Bir aya yakın zamanda tarafıma bilgi vermediler.

Müşteri hizmetini aradım ''şikayet edeceğim sizleri bir aya yakın zaman geçti bilgi vermediniz'' dedim. Telefonu kapatır kapatmaz beş dakika sonra banka tarafından arandım. Bana olumsuz sonuçlandı diye bilgi verildi.

Şikayetimi tekrar oluşturdum. Bir aya yakın zamanda yine olumsuz sonuçlandı. Şikayetimi tekrar oluşturdum halen beklemedeyim.

Mahir 735 Okunma

Cevaplar

 • Mahir21 Ekim 2014

  Halen taafıma bir bilgi verilmedi.

 • Mahir16 Ekim 2014

  en kısa zamanda bu banka ile çalışmayı bırakcağım.

 • Mahir14 Ekim 2014

  Sayın yetkili bu klasik ilgisiz yaklaşımlarınızdan lütfen artık vazgcin. Halen sorunum çözülmedi, yetmezmiş gibi 25 Temmuz'daki yatırdığım paranın üzerinden olayı örtpas ediyorsunuz.Ayrı ayrı 28 Temmuz ve 25 Temmuz tarihlerinde para yatırdım. 25 Temmuz'dakinda sorun yok ama 28 Temmuz'dakinde sorun var.

 • Akbank Temsilcisi08 Ekim 2014

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön