04 Mayıs 2013

Akbank Kredi Kartına Yapılan İadeyi Halen Benden Alıyor!

21 Mart 2013 te axsess kredi kartım ile taksitle 480 tl lık hali aldım ama 29 Martta bu 480 tl lık alışveriş kredi kartıma iade edildi elimde iade edildiğine dair iade slipim var. ama halen iade yapılmamış görünüyor. 2. taksiti de ödedim. Aldığım firmaya gidiyorum iade yapıldı işiniz banka ile diyorlar. Akbank müşteri hizmetlerini arıyorum iadeniz yapılmamış görünüyor diyorlar bana bir telefon numarası verdiler ve bir dilekçe ile harcama itirazı yazıp faxlamamı söylediler faxladım ama 20 gün geçti bir cevap yok.


Ben ne yapıcam bu iade ettiğim ürünün parasını kime ödüyorum. Bu nedir neden kimse bana yardımcı olmuyor. En sonunda hakem heyetine başvurup kredi kartlarımı da iptal edicem.

Nuray 33 Okunma

Cevaplar

  • Nuray05 Mayıs 2013

    ben akbank bize ulaşınada yaazdım kaç kere ve slibimide yolladım ama cevap çıkmadı

  • Akbank Temsilcisi05 Mayıs 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön