13 Mayıs 2013 #1793723

Akbank Kredi Kartımdan Kopyalama Suretiyle Habersiz Yapılan Harcama!

Akbank a. ş. 4355 ************ 1233 nolu kredi kart hamiliyim; 25. 04. 2013 günü axess
kredi kartı güvenlik biriminden arayarak 958. 98 tl’lik bir harcama yapıldığı iletilmiştir. kredi
kartımı kapattırdım. hemen bir dilekçe ile bu harcamayı yapmadığımı bir mal ve hizmet almadığımı, iptalini ve mağduriyetimin giderilmesini talep ettim.


Savcılığa suç duyurusunda bulundum. Şikâyetimle ilgili konunun sonuçlanmadı.Ancak 10. 05. 2013 tarihli ekstrelerimde 25/04/2013 Medıaworld rende cdc rende ıt (orjinal tutar399. 00 € ) 958. 98 tl harcama yer almaktadır. ’’ Bu tutarının hesabıma iade edilerek iptalini istiyorum.

Ömer 119 Okunma

Cevaplar

  • Ömer28 Haziran 2013

    EVET PARAMI OLAYDAN YAKLAŞIK 20 GÜN SONRA ALDIM!!! AMA KREDİ KARTIMA ÖNCE BOÇ OLARAK YANSITTILAR VE BENİ YARGISIZ İNFAZ EDEREK O AY Kİ EKSTREME İLAVE EDİP 950 TL BİR YÜK GETİRREREK ÖDEME GÜCÜM OLMADIĞINI, ÖDEYEMEYECEĞİMİ BU NEDENLE BANA GECİKME FAİZİ OLARAK YANSIYACAĞINI SÖYLEYİP EN AZINDAN KONUNUN SONUÇLANMASINI BEKLEYİN DEDİM VE BELKİ BEN HAKLIYIM BU PARAYI EMANETE ALIN VEYA SİGORTAYA ÖDETTİRİN DEDİM DİNLETEMEDİM. BENDE GİDİP KREDİ KARTIMIN TÜM BORCUNU BAŞKA BİR BANKADAN İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKİP İPTAL ETTİRİDM VE 450 TL DOSYA SİGORTA VS VS EKSTRA MALİYET ÇIKTI KİM BU PARAYI BANA VERECEK. BEYFENDİLER BENİ 10 GÜN SONRA ARAYIP EE SEN HAKLIYMIŞSIN KREDİ KATINDAKİ BU HARCAMAYI SEN YAPMADIN PARAYI SEN HARCAMAMIŞIN GİT AL PARANI DEYİP. Bİ DE GÜLE GÜLE HARCA DEDİLER BİR DAHA MI ASLA ASLA AKBANKLA ÇALIŞMAM. ŞİMDİ İHTİYAÇ KREDİSİNE BAĞLI ÇEKTİĞİM BU MASRAF VE DİĞER TUTARLAR YANİ 450 TL'Yİ KİM BANA VERECEK HANİ ADALET.

  • Akbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön