22 Ocak 2014 #2250971

Akbank Kredi Kartımdan 2 Kere Çekim Yapılmış!

Doğal gaz faturamı Akbank-axses kredi kartından otomatik ödeme talimatı verdim. Bu ay ödenmesi gereken fatura için kartımdan iki çekim gerçekleşmiş. Hatta 3. çekimi gerçekleştireceklermiş kartımda limit kalmadığı için bu gerçekleşmemiş ve cep telefonuma bilgi msj gelmiştir.


Bu konu hakkında Ankara-Kazan şubesine gittiğimde bırakın yardımcı olmayı neredeyse azarlayacaklar dı ve bu tutumların yüzünden 2007 yılından beri kullandığım axses kartından vazgeçiyorum.


Bireysel emekliliğim ve diğer faturalarım bu kartta olduğu için ödeme gerçekleştiremiyorum bir başkasından borç almak suretiyle şuan ödemelerimi gerçekleştirmekteyim. Şunu da düşünüyorum, küçük ödemeler de olan bu hatalar arada kaynıyor.

Ayhan 185 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan26 Ocak 2014

    hala sorunum düzelmedi....

  • Ayhan22 Ocak 2014

    talimat neden verilir faturlarla uğraşmamak için. Ben ayın 16 da sırf bunun için uğraştım. Ayrıca şunu düşünüyorum, miktar büyük olduğu için ve cep telefonuma sms geldiği için bu hatayı farkettim. Fatualara gelen küçük meblalarda bu şekilde bir hatanın olması durumunda aradan kaynıyor demekki. Birsorun daha ben bu ay kredi kartıma kartımda limit kalmadığı için fazladan para yatırmak ozrunda kaldım. Benim bireysel emekilik ve diğer fatura talimatlarım bu kartta ve ben şuan dişarıdan kredi kartına takviye yapmak ozrunda kalıyorum. Herşeyden vazgeçiyorum Ankara-Kazan şubenizdeki çalışan bir iki kişinin tutumu beni akbanktan tamamen soğuttu. fatura talimat süresi 2014 ağustos ayında bitiyor, bireysel emeklilik için 50 tl chip para verilmişti alın chip para sizin olsun onu geri iade ederim. ağustos ayında akbank ile ilişkimi tamamen keseceğim. kamu çalışanıyım maaşımı farklı bir abjkadan almaktayım ve 2007 yılından beri akbankın kredi kartını kullanmaktayım ama kabahat bizde, müşteriye saygısı olmayan bir bankaya para kazandırmaktansa devlet bankasını tercih ederim, en azından devlet kazansın.

  • Akbank Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön