29 Nisan 2013 #1769117

Akbank Kredi Kartıma Fazla Ücret Yansıtılmış!

Akbank kredi kartıma geçen ay asgarisi olan 242,19 tl ödeme yaptım. 1 ay boyunca kullandım hesap kesiminde aldığım ekstre ile şok geçirdim. -102.69 tl limit kaldığı yazıyordu bütün harcamaları faizleri teker teker hesapladığımda - 35.12 tl lik yaklaşık kalan limitim olması gerekiyordu.


akat 67,57 tl lik kayıtlara yansımayan bir borç çıkartmışlar. işin ilginç tarafı diğer akbank kredi kartım olan wings e borcum 5 küsür tl olmasına rağmen 90 küsür tl lik bir borç çıkartmışlar. Zaten müşteri hizmet yetkilisine ulaşmak imkansız olduğundan bunları öğrenemiyorum. Bu kayıtlarda olmayan borcun derhal düzeltilmesini istiyorum.

Berkay 23 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön