02 Mayıs 2014
Yorum Yap
#2427558

Akbank Kredi Kartı Yüzünden Çektiklerim!

Yaklaşık 2 yıldır Akbank maaş müşterisi olmadığım halde Akbank Neo banka kartı ve Axess kredi kartı kullanmaktayım ve kredi kartı borcumu bir gün olsun geciktirmiş değilim. Ancak ocak 2014 itibarı ile kredi kartı borcumu bankamatik aracılığı ile ödememe rağmen otomatik ödeme ile aynı borcu bir kez daha benden tahsil etmişlerdir.


Müşteri temsilcisi ile yarım saat görüşme sonucunda ve 4 - 5 farklı müşteri temsilcisine bağlanmanın neticesinde para iadesi yapıldı fakat yarım saat boyunca şirketin yaptığı hatayı anlatmaktan dilimde tüy bitti ve GSM şirketi yarım saatlik konuşma bedelini ne Akbank'tan nede müşteri temsilcisinden tahsil etmiştir.

Yavuz 225 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler