13 Eylül 2013 #2009841

Akbank Kredi Kartı Yıllık Kart Ücreti Aldı!

02.2013'de, Akbank'tan maaş hesabı açtırırken, müşteri temsilcisi tarafından kredi kartı önerisi yapıldı. Üstüne basa basa yıllık kart ücreti alıyor musunuz diye sordum; maaş müşterisi olduğum için, maaşım yattığı sürece kesinlikle yıllık ücretin kesilmeyeceği tarafıma beyan edildi.


İlk defa ağustos ayında harcama yaptım, ekstrem de şok edici 95 TL'lik yıllık ücret ile karşılaştım. Müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor, şubeyi aradım, yanlış bilgilendirme yapılmıştır diye bir cevap verdiler. Kartı alalı 1 sene bile geçmemişken yıllık ücret almaya çalışıyorlar. Kurumsal değilsiniz. Hukuksal süreci sonuna kadar sürdüreceğim.

Mediha 60 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön