20 Ocak 2014 #2244780

Akbank Kredi Kartı Yıllık Aidatının İadesini İstiyorum!

**** 0840 6373 **** no'lu Akbank kart sahibiyim. 2009 yılından beri Axess kartı aktif kullanıyorum ve bütün faturalarım otomatik talimatta buna rağmen hem her sene kart ücreti bana sorulmadan otomatik kartımdan kesiliyor ayrıca her fatura başına ödeme ücreti talep ediliyor.


Her yıl şikayetle paramı geri alıyorum ama halen usanmadan param kesiliyor. Yüklü miktarda harcama ödeme yapılıyor buda yetmiyor fatura başına da para veriyoruz bide aidatı almayın bari.
Buna istinaden yıllık kart aidatımın geri iadesini talep ediyorum biz onlarsız onlar bizsiz yapamayız bu yüzden bize ayrıcalık sunmaları gerekirken birde fazladan para alınması hoş olmuyor.

Nurdan 43 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön