27 Ocak 2014 #2259057

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesiyor

Akbank'ta yer alan kredimden ötürü geçen ay (Aralık) hesabımdan habersizce hayat sigortası poliçesi kesilmiştir. Benden sigorta ve dosya masrafları adı altında zaten bunlar peşin olarak alınmıştı. Neden tekrar tekrar poliçe yapılıyor?


Ayrıca Akbank Axess kredi kartımdan 95 tl üyelik ücreti adı altında para kesilmiştir. Bunların derhal tarafıma iadesini talep ediyorum. Ve her seferinde bu tarz iadeleri şubeye gelerek çözmemesi istemek için telefonla aramayın, para kesintisi yaparken bizim imzamıza hiç ihtiyacınız olmuyor, iade almamız içinde kesinlikle bankaya beklemeyin.

Özhan 84 Okunma

Cevaplar

  • Özhan31 Ocak 2014

    Şikayetim tam olarak bahsettiğim gibi gelişti. kredi kartı aidat hesabıma yatmış ancak sigorta kesintisi için şubeye çağırılmışım. Demek bir daha sizden kredi çekerken birkaç kez daha düşünmek gerekiyormuş.

  • Akbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön