21 Ocak 2014 #2246968

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti Kesiyor

Kusura bakmayın ama 444 25 25 numaradaki telesekreterinizi aşmak mümkün değil, imkansız. Acaba siz yetkili olan zati muhteremler burayı denetliyor musunuz. Arada bir arayıp sizde ailece cinnet pozisyonuna geliyor musunuz, deneyin gelirsiniz. Lütfen çok rica ediyoruz, canlı bir ses bir nefese ulaşabileceğimiz derdimizi anlatabileceğimiz bir numara verinde insan gibi görüşelim.


Eşime gelen kredi kart aidatı için ailece saat 19.00 dan 21 15'e kadar ulaşmak istediğimiz müşteri temsilcisi denilen zatı muhterem kardeşlerimize ulaşmaya çalışıyoruz ama beceremiyoruz. Lütfen bir çare bir yol bir yordam gösterin size ulaşmak için dumanla mı haberleşmek gerekiyor? Akbank'ı kınıyorum.

Nevzat 38 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön