12 Şubat 2013

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti İadesi İstiyorum!

Yaklaşık 1,5 senedir kullandığım ve ödemelerini her ay muntazam şekilde gerçekleştirdiğim Axess Kredi Kartına tıpkı geçen sene olduğu gibi bu sene de 75 TL "Üyelik Ücreti" yansıtılmıştır. Ek olarak da, Sanal Kart Ücreti adı altında 2,5 TL daha kesilmiştir.


Yargıtay tarafından kredi kartı aidatları iptal edildiği halde neden böyle bir uygulamada ısrar edildiğine anlam veremiyorum.


444 25 25 'i defalarca aramama rağmen maalesef kendilerine ulaşamadım. Akbank'ın borcuna sadık müşterilerine karşı bu tutumu göstermesi ne yazık ki güvenimi sarsmıştır.
Hesabımdan kesilen ücretlerin iadesini talep ediyorum.

Utku 82 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön