Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti

Koray Koray3 hafta önce

15 yıldır müşterisi olduğum Akbank hesap ekstreme 189 TL kredi kartı üyelik ücreti yansıtmış. Aradım iadesini talep ettim. Talebimin olumsuz olduğunu, Tüketici Hakları'na itirazda bulunmamı söylediler. İşsizliğin hat safhada olduğu, ekonomin iyi gitmediği şu pandemi sürecinde aidat ücreti kesmek ayıptır. Akbank'ın itibarına yakışmaz. Sorunumun çözülmesini bekliyorum.

Cevaplar

profile-icon Koray 2 hafta önce

Değerli Akbank ailesi bugün telesekreter vasıtasıyla şikayetime cevap verdiler ve kart aidatının iadesinin mümkün olmadığını tarafıma bildirdiler. Kendimi çok değerli hissettim. Taksitlendirmiş olduğum alışverişlerim olmasa bugün kartımı iptal ettirecektim. Her seferinde kesip puan olarak iade ettikleri kart aidatını. Ekonomik dar boğazın hat safhada olduğu bu pandemi sürecinde iade etmemeleri sonucu Akbank'la uzun süreli yol arkadaşlığımızın devam etmemesi kararını aldım.

Akbank Logo Akbank 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler