06 Aralık 2018
Yorum Yap
#11263894

Akbank Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

Hamili olduğum 5571 1*** 2*** 8*** Axess Mastercard kartında 2018 yılına ait hesap bildirim cetvelinde 108.50 TL kredi kartı yıllık üyelik ücreti kesildiğini öğrenmiş bulunuyorum. Daha öncesinde müşteri hizmetleri ile bu konu hakkında konuştum ve yıllık kredi kartı ücret iptalinin yapılabildiğini biliyorum.


Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. Maddesinde düzenlenen" sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda saydığım nedenlerle yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve talep edilen ve kesilen 108,50 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde Akbank kredi ve hesap kartlarımı kapattırarak yasal yollara başvuracağım hususunu bilgilerinize sunarım.

İrfan İrfan 3.964 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler