13 Eylül 2013

Akbank Kredi Kartı Üyelik Aidatı!

Akbank, axess sonu ****6941 no ile biten kredi kartımdan Eylül 2013 tarihli hesap bildirim cetvelinde 95 TL üyelik ücreti kesilmiştir. Hesap bildirim cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki yasanın 6. maddesinde düzenlenen "sözleşmelerdeki haksız şartlar" hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.


Yukarıda saydığım nedenlerle, 2013 yılı Eylül ayına ait hesap bildirim cetvelinde yer alan 95 TL yıllık üyelik ücretine itiraz ediyor ve kesilen 95 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin iadesini talep ediyorum. Aksi halde düzenli olarak kullandığım ve ödemelerini yaptığım kredi kartımı iptal etmek istiyorum.

Cengiz 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön