Akbank Kredi Kartı Teslimat Problemi

Egehan Egehan23 Ekim 2020 11:46

8 Ekim'de yapmış olduğum kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanarak 12 Ekim'de kurye şirketine teslim edildi. 16 Ekim'de kurye şirketi adrese gelindiğini ancak bulunamadığımı, not bırakıldığını iletti. Elimde kamera kayıtları da mevcut, kesinlikle ne adresime gelindiği, ne kayıtlı telefon numaramdan aranıldı ne de not bırakıldı. Akbank gibi büyük bir bankanın böylesine kötü bir süreç yönettiğine üzülerek şahit oluyorum. Çağrı merkeziyle onlarca defa görüştüm. Akbank'ın müşteri hizmetleri bile kurye şirketine doğru düzgün ulaşamıyor, bilgi alamıyor.

Kredi kartına en geç bugün ihtiyacım vardı. Üzülerek belirtmek isterim ki en kısa zamanda tüm kredi kartlarımı iptal ederek Garanti Bankası'na geçiş yapacağım. Hesabımdaki tüm parayı da Akbank'tan çekerek, maaşıma yattığı gün de transferini gerçekleştireceğim. Bu kadar uğraştıktan sonra çağrı merkezi bile olayı üst mercilere eşkale edemiyor. Böyle bir rezillikle bir daha uğraşmak istemiyorum.

Yaşamış olduğum mağduriyetle ilgili de çevremdeki tüm Akbank kullanan arkadaşlarımı bilgilendirerek onların da banka hesaplarını başka bankalara taşımasını sağlayacağım.  

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Egehan 23 Ekim 2020 13:38

2Akbank durumun aciliyetini kendini hızlı kurye olarak adlandırıp İstanbul içi 3 haftada bir kartı teslim edemeyene Agt Kurye hizmetleri a. Ş. 'ne iletiyorum derken sadece adres güncellemesi yapıyormuş. Bugün yapmış olduğum görüşme sonucunda teslim tarihi 2 kasıma çıktı!

Akbank Logo Akbank 23 Ekim 2020 11:48

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler