08 Eylül 2016

Akbank Kredi Kartı Sorunu!

Arkadaşımla beraber maaşımızı Akbank'tan alıyoruz. Aynı iş yerinde çalışıyoruz, kendisine kredi kartı verildi ama bana verilmedi. Üstüne tekrardan başvurdum tekrardan onaylanmadı. Üstüne Akbank müşteri temsilcilerini aradım yani belki inanmazsanız 4-5 defa üst üste aradım bir türlü müşteri hizmetlerine ulaşamadım. Yok bilmem şunu tuşla, yok 3'ü tuşla. Yani tuşlamadığım rakam kalmadı diyebilirim. Yani bir türlü bir temsilciye bağlanamadım. Çünkü öyle bir yere yönlendiremiyordu.


Saçma sapan şeyler. Arayıp da bir tuşa basıp bağlasa neyse diyeceğim. Ama o da yok. Neyse Sorun ise şu; Herhangi diğer bankalara bir borcum bulunmamakta. Farklı bir banka, kredi kartı verebilirken. Bunun için beni arayabiliyorsa. Maaşımı çektiğim banka neden vermemekte. Yani burada bir karışıklık var. Yok yani şimdi vermiyorlarsa bu sorunu çözsünler, yoksa daha sonra kredi kartı için hiç aramasınlar!

Ridvan 189 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi08 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön