Toplam çözüm sayısı
..
Akbank ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Akbank Kredi Kartı Ödemesi

111görüntüleme
Fatih
Fatih 07 Aralık 2020 11:04

Ben sözde Akbank müşterisiyim. Kredi kartıma ödeme yaptım ve başka hesaba aktarılmış. Sonrasında ödemeyi geri aldım, fakat kendi paramızı almamıza rağmen miktar kadar Akbank bize kredi kartından çekilmiş gibi borç çıkardı. Müşteri hizmetleri, banka şube sorumlumuz kimi aradıysak cevap alamadık.

Yaklaşık 1 aydır aynı problem ile uğraşıyoruz. En değerli şey olan zamanımı Akbank ile günde 500 dakika görüşme yaparak günü kapatıyorum. Dönüş bekliyoruz ama alamıyoruz. Ticaret yapan bir firma olarak ve bu kıt zamanda bile en iyi şekilde kredi ve kredi kartı ödemelerimi yapmama rağmen sorunumu çözemiyorum. Yetkililerden cevap yok.

Akbank Logo
Akbank07 Aralık 2020 11:04

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Fatih
Fatih07 Aralık 2020 11:05

Zaten hep bekliyoruz. 30 gündür dönüyorsunuz. Sonuç yok sonuç

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler