Akbank Kredi Kartı Kullanım Ücreti

Büşra Büşra23 Ekim 20:54

Akbank maaş müşterisiydim ve maaş için hesap açtığımda zorunlu olarak Axess kredi kartı da verdiler ve üyelik aidatı olmadığını söylediler. 3 yıldır da üyelik ücreti ödemeden kullandım. 1 yıl önce başka bankadan maaş almaya başladık. 30 Haziran tarihinde Axess kartımdan 189 TL üyelik ücreti kesildiğini gördüm.

Müşteri hizmetlerini arayarak bu kesintinin bilgim dışında olduğunu, kredi kartı verilirken üyelik ücreti alınmayacağının söylendiğini belirttim ve iadesini istedim. Ücreti iade edemeyeceklerini söylediler. Ben de o halde kartımı kapatın dedim ve kartımı kullanıma kapattılar, ancak üyelik ücretimi iade etmediler. Akbank lütfen sözünde durarak üyelik ücretimi iade etsin, bu yapılan hukuksuzluktur. Aksi halde Tüketici Hakem Heyeti'ne değil direkt avukatıma talimat vererek mahkeme yoluna başvuracağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 23 Ekim 20:56

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler