Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Akbank Kredi Kartı Kapatma Sorunu

2.241
Burak
Burak 24 Mart 15:10

Akbank müşteri hizmetlerini aradım. Kredi kartı borç yapılandırma iptali için. Yardımcı olmayacaklarını onun için başka telefon numarası verdiler.

Orayı aramam söylendi aradığım numara ise tekrardan beni başka numara vererek onların ilgilendiğini söyledi. Son verilen numarayı da aradım o numarada işlem yapamayacağını kredi yapılandırma birimini aramam söylendi. Bu ne ya dalga mı geçiyorsunuz?

Kredi yapılandırmamı bozmak istiyorum diyorum hepsi farklı yerlere yönlendirip yardımcı olacak bir Allah'ın kulu yok bu bankada. Borcumu kapatacağım. Sizin yüzünüzden kapatamıyorum. İnsanlara mağduriyet yaşatmakta üstünüze yok.

Akbank Logo
Akbank24 Mart 15:12
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
578
26 Nisan

Akbank Kredi Kartı Yapılandırma

Akbank yapılandırma birimine bağlanamıyorum. Sürekli şubeye bağlıyor onlarda farklı numaralara yönlendiriyor ama hiçbir şekilde çözüme ulaşamıyorum. Yapılandırma borcumu kapatacağım boşu boşuna faiz ödüyorum. Defalarca şikayet oluşturdum yine de bir dönüş alamadım.

profile
814
10 Nisan

Akbank Yapılandırma Bölümüne Bağlanamama

Akbank kredi kartı yapılandırma yapmıştım borcumu komple kapatmak istiyorum yapılandırma bölümüne tam bir buçuk saattir bağlanamıyorum ve numara beni başka yerlere bağlıyor ödemeyelim o zaman borcumuzu kardeşim bedavaya oturuyorsunuz oralarda kısa zamanda dönüş yapılır inşallah.

profile
710
07 Nisan

Akbank Müşteri Hizmetlerinin Yardımcı Olmaması

Akbank müşteri hizmetlerini aradım kredi kartı borç yapılandırma iptali için yardımcı olmayacaklarını onun için başka telefon numarası verdiler. Orayı aramam söylendi aradığım numara ise tekrardan beni başka numara vererek onların ilgilendiğini söyledi. Son verilen numarayı da aradım o numarada işle...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yener
Yener
 

Aynen sorunu 1 haftadır yaşıyorum nereyi arasam başka numara verip yönlendiriyor yardımcı olan yok