13 Temmuz 2016

Akbank Kredi Kartı Habersiz Harcamalar

Kart bilgilerim çalınmış ve dün bir anda TTNET ismi ile 3 adet harcama yapılmış! Bu harcamalar için hiçbir SMS doğrulaması ulaşmadı tarafıma, yani yapılan işlemler 3D olmadan yapılmış! Yıl olmuş 2016, Akbank gibi bir banka nasıl da 3D'siz işleme izin verilir aklım almıyor!


Hemen bankayı arayıp kartı kapattırdım ve harcama itiraz dilekçesini doldurup bankanın ilgili departmanına faksladım, şimdi bekle dur! Niye, Akbank gibi bir banka 3D'siz işleme izin verdi diye!


Ayrıca, bu işlemi yapanların ip takibi gibi yöntemlerle bulunmasını ve cezalandırılmasını talep ediyorum! Dün akşam araştırmalar sonucu öğrendim ki aynı TTNET işlemli başkalarının da kredi kartları kullanılmış. Kıyıda köşede kalmış fatura ödeme merkezleri mi bu bilgileri kullanıyor bilemiyorum ama acilen bu kişi kişilerin bulunması gerekiyor!

Abdullah 384 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön