29 Ağustos 2013 #1982311

Akbank Kredi Kartı Güvenliğini Sağlayamadı!

Kullandığım Akbank kredi kartı bilgileri, bir başkası tarafından internet üzerinden ele geçirilerek alışveriş yapılmış. Daha önce kredi kartı kullanımında cep telefonuma gelen uyarı mesajları bu alışveriş için gelmedi. Konu ile ilgili bankaya yaptığım yazılı müracaat ile ilgili 8 gündür sonuç yok. Gelişmeleri öğrenmek için aradığım müşteri hizmetlerinden de bilgi alamıyorum.

Olgun 117 Okunma

Cevaplar

  • Olgun29 Ağustos 2013

    Müşteri hizmetleri açık bilgi vermiyor. Değerlendirmeye alındığını biliyorum, ama bu ne zaman sonuçlanır, bu gibi durumlarda bilgim dışında yapılan alışverişler (1580 TL) hesabımdan kesilecekmi kesilmeyecekmi? Ona göre ne yapacağıma karar vereyim. Boş beklemek insanı geriyor. Standart cevaplar yerine açık-net cevap bekliyorum. Gerekirse hukuki yollara başvuracağım.

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön