14 Mayıs 2013 #1796430

Akbank Kredi Kartı Gecikme Bildirim Ücreti!

Gecikmeli ödenmiş olan kredi kartımıza gelen faiz yetmediği gibi bir de gecikme bildirim ücreti adı altında ne olduğu belli olmayan paralar kesiyorlar geçen aylarda kesilmişti ufak ufak alınıyordu hesabımdan 12 mayıs 2013 günü 4.76 gecikme bildirim ücreti 0.24 vergisi olmak üzere 5 TL kesildi.


Daha çok canımı sıkan konu ise işim nedeniyle telefonum yanımda taşıyamıyorum telefona cevap veren yok bankayla iletişime geçen yok neye dayanarak bu kadar ücret kesiliyor. Görüştüysek eğer faturamda ayrıntılı detayı neden yok.Kesmiş olduğunuz o fatura ücreti ile ben 80 dakikalık görüşme yapıyorum. Madem bu tür işlemler için bizden ücret kesebiliyorsunuz ne için yıllık üyelik aidatı alıyorsunuz.

Tolga 57 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön