Akbank ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Semih sonuçtan hiç memnun değil

Akbank Kredi Kartı Chippara Ve İndirim Kampanyalarındaki Haksızlıklar

1.370
Semih
Semih 30 Eylül 2022 23:09

Akbank sık sık Axess / Wings kullanımını özendiren indirim ve chippara kazanım kampanyaları duyuruyor.

Son dönemde katıldığım iki kampanyadaki ( Wings ile 750 TL’yi aşan Trendyol ® harcamasına 50 TL indirim, Wings ile agesa ® BES prim ödeme talimatına 100 TL Chip Para ) kazanımlarım yüklenmedi.

Akbank’ın müşteri güvenini sarsan, hayal kırıklığı yaratan ve kurumsallığını şüpheye düşüren bu uygulamalarından rahatsızım.

Konuya ilişkin Akbank çağrı merkezinden oluşturduğum iletişim formu değerlendirmesinin 2 iş gününde bitirileceği vaat edilmesine rağmen 20 gündür yanıtlanmadı. Belli aralıklarla sistemsel olarak yollanılan “ilgileniyoruz, yanıtlayacağız” içerikli kurumsallık görünümlü bilgilendirmeler, talep / şikayetin özüne inilmeden verilen üstünkörü klişe yanıtlar müşteride bıkkınlık yaratıyor.

Akbank Logo
Akbank30 Eylül 2022 23:10
Semih
Semih06 Ekim 2022 07:56

Akbank'tan başka bir palavra kampanya daha = Rossmann'dan 250TL'yi aşan alışverişe 25 TL Chip Para. Kampanya koşullarını birebir sağlamama rağmen ödül yüklenmedi. Artık Akbank'a zerre kadar güvenim kalmadı. Edep yahu!

Semih
Semih07 Ekim 2022 21:09

Akbank saçmalamaya devam ediyor. Dün 06.10.22 cep telefonuma gelen SMS mesajı ile kredi kartıma 200 TL Chip Para yüklendiği bilgisi verildi. Oysa üzerinden 30 saat geçmesine rağmen aslı olmadığı ortaya çıktı. Bu arada günde 3-4 kez gelen rahatsızlık verici 444 25 25 çağrıları ile utanmadan ek kart ve limit artırım pazarlaması yapılıyor. Artık yakamdan düş Akbank!

Benzer Şikayetler

profile
325
20 saat önce

Akbank Müşteri Hizmetleri Yalan Söylüyor!

Yaklaşık 25 gün önce Akbank'ın 4442525 numaralı müşteri hizmetlerinde görüştüğüm Müşteri Temsilcisi, kullanmakta olduğum Free kart'a ek kart çıkartmam durumunda 200 TL Chip Para kazanacağımı söyledi. Ben de kabul ettim ve eşime Free ek kart çıkartılmasını onayladım. 11 Mayıs'ta kargoya verilen kart,...

profile
387
1 hafta önce

Akbank Hesabımdan Borç Chip Para Adı Altında Para Çekilmiş.

Akbank'tan açmış olduğum kazandıran hesaptan bana verilen chip paralar 6 ay aradan sonra 826 TL geri hesaptan geri çekilmiş bana hiçbir bilgi verilmeden hesabımdan para çekilmiş bilgim dışında. Kimse çekmesin ben mağdur oldum kimse olmasın. Müşteri hizmetleri aramama rağmen çözüm bulamadım.

profile
1.594
2 hafta önce

Akbank Yıllık Kart Aidatı

1 yılı yeni doldurduğum Akbank kredi kartımdan bilgim dahilim olmadan ve zaten bankanın aidat almayacağız diye beyanda bulunması ile "zoraki olarak" çıkardığım Axess Platinum kredi kartımdan 12.05.2023 tarihinde "Üyelik Ücreti" adı altında 458.5 ₺ masraf kesilmiştir. Müşteri hizmetlerine yaptığım ia...

profile
545
3 hafta önce

Akbank Axess Kampanya Mağduru

Akbank Axess kredi kartım ile Teknosa kampanyasından juzdan ile 8499 TL ya Dyson marka süpürge 2 kez aldığım halde 500 TL Chip Para kartıma tanımlanmadı. Tanımlanmama sebebi olarak kampanya şartları tarafıma email olarak gönderildi. Ben zaten o kampanya şartlarını okuyarak alışverişimi 2 kez yaptım....

Akbank Axess Kampanya Mağduru
profile
446
3 hafta önce

Akbank Otomatik Fatura İçin Verilen Chip Paranın Geri Benden Alınması

Akbank müşteri hizmetleri otomatik ödeme talimatına Chip Para verdiğini söyleyerek otomatik ödeme yaptırdık 6 ay boyunca otomatik ödeme talimatı geçerli olacakmış bunu söylemedi bende 6 ay dolmadan iptal ettirdim. Otomatik ödemeyi kredi kartımdan tahsis edilmiş ve bana bilgi verilmedi. Müşteri hizme...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .