19 Şubat 2013

Akbank Kredi Kartı Borcum Yüzünden Maaşımın Tamamının Borca Aktarıldı!

Kamu kuruluşunda memur olarak çalışmaktayım. Maaş bankam olan Akbank Axess kredi kartına olan borcum nedeniyle maaşımın tamamını 2 aydır kredi kartına aktarıldı. Bankaya yazılı olarak verdiğim mağduriyet dilekçeme hiç bir kanuni dayanak olmaksızın biz bunu sizin için yapıyoruz, kredi notunuz düşmesin diye yapıyoruz gibi bir cevap verildi ki maaşım asgari tutarın üçte birini bile karşılamamaktadır.

Kanuni dayanağı olmayan bu uygulamayla ilgili ikinci bir dilekçe verdim ama henüz yanıt alamadım. 18. 02. 2013 tarihi itibariyle hem bddk'ya hemde tüketici mahkemesine şikayette bulunacağım, takibinde savcılığa suç duyurusunda bulunma hakkımı da kullanacağım. Maaşımın geri ödenmesini istiyorum.

Hayriye 47 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön