29 Nisan 2013

Akbank Kredi Kartı Borç Bilgilerimi 3. Şahısla Paylaşıyor!

Akbank'la 3-4 ay öncesinde Genel Müdürlükten annemin aranıp, annemin kredi kartım olduğunu bile bilmemesi gerekirken, borçlu olduğum belirtilmiş ki kredi kartını çıkartırken verdiğim telefon numarası ve mail adresi değil de 5 yıl öncesinden burs hesabı açılırken sağlanan annemin telefonu aranıyor.


Annem şubeye gidip kızım yurt dışında falan deyince şube görevlisi borcumu söylüyor. Çalışanın iyi niyetinden dolayı bilgilerimin güncellenmesi ve annemin aranmaması konusunda istekte bulunuyorum. Fakat değişen hiç bir şey yok, 2 ay sonra aynı problemi tekrar yaşıyorum, 2 gün önce şubeye gidip güncelleme istedim, telefon bankacılığında bugün bilgilerimin hala güncellenmediğini görüyorum.

Duygu 53 Okunma

Cevaplar

 • Akbank Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Duygu13 Mayıs 2013

  "Bize ulaşın" linkinize de defalarca mail attım, beni hukuki işleme zorluyorsunuz, hata olur, problem olur, her şey olabilir ama defalarca kere oluyorsa ve karşıdaki insan cevap alamıyorsa da bu artık hatadan problemden çıkar.

 • Duygu03 Mayıs 2013

  Akbank'tan mailime cevap geldi. Bilgilerimi güncellemişler ve annemin telefonu bilgilerimden silinmiş. Fakat bilgilerimin 3. sahısla paylaşılması, üstüste güncellemelerin yapılmaması ile ilgili bırakın zararımın karşılanması en ufak bir özür dileme bile yok!

 • Akbank Temsilcisi29 Nisan 2013

  Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön