16 Şubat 2013 #1635724

Akbank Kredi Kartı Başvurum Onaylanmıyor!

Akbank bankası ilgili makamlarına ben bundan 8 sene önce ben kredi kartı aldım sizden fakat sizle avkatlık olduktan sonra 1250 tl civarında borcumu size ödedim ve ödediğim taktirde halen hesabımda borçlu olarak gözükmekte ve bu borç tutarını nezaman silinecek hesabımda çok merak ediyorum borcum olmadığı taktirde neden silinmiyor ve her kredi kart başvurduğumda neden red oluyor anlamadım.


Hatta şirket sahibi olduğumda bile red ediliyor bilmek isterim sizin bankanız çok iyi ama premsibiniz çok kutu ve sizi çok sitdetle kınıyorum doğrusu ilgili makama arz derim ben sizden kredi ve kredi kartı almak isterdim sizinle çalışmak isterdim ama siz beni çok mağdur edtiniz.

Erol 723 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Şubat 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön