27 Mayıs 2016

Akbank Kredi Kartı Başvurum Kriterlere Uymamış!

Akbank exi26 kredi kartına başvurdum. Zaten her aramamda en az on dakika müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekliyorum ve devamında bana garip garip sorular yöneltiyorlar. Kimlik seri no.vs. Neyse tüm bunları geçtim, kredi kartı başvurum onaylanmamış. Kriterlerinize uymuyormuşum. Şubeye gittim, şube müşteri hizmetlerini arayın dedi. Aradım, biz kriterlerin ne olduğunu bilemeyiz dediler. Kriterlerinizin ne olduğunu bile hiçbir çalışanınız bilmiyor. Üstelik öğrenciden ne gibi bir kriter bekliyorsunuz.? Bana İ*B*** anında kredi kartı verip 3 gün içerisinde elime ulaştırırlarken neye göre sizin kriterlerinize göre değilim? Ne bir bilgilendirme var ortada ne de bir şey ve bu zamana kadar ki ilk başvurum Akbank. Hiçbir borcum yok. Hesaplarımda para varken (İ**B** hesaplarımı inceleyebilirsiniz) bu kriter neymiş! Birisi bana bunu söyleyebilir mi?

Büşra 129 Okunma

Cevaplar

  • Büşra07 Haziran 2016

    Geçen gün yine gidip başvurumun değerlendirilmesini istedim. Meğerse o "kriter" dediğiniz şey annemi arayıp ondan onay almanızmış. Kadın telefonunuzu cevaplayamamış. Tekrar aradığında da müşteri hizmetleri annemde Akbank müşterisi olduğu için "kampanyalar için aranmışsınızdır" demiş ve benim kredi kartı başvurum reddedilmiş. Bugün yoğun uğraşlar sonucu tekrar aradılar annemi ve kartım onaylandı. Keşke bunu daha önce bilseydik. Kartlm bir ay gecikmeli onaylanmış oldu.

  • Büşra02 Haziran 2016

    Yine "kriterlerimize uymadığınız için başvurunuz reddedilmiştir "maili geldi. Bana birisi bu kriterlerin ne olduğunu söyleyebilir mi?

  • Akbank Temsilcisi27 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön