19 Eylül 2013

Akbank Kredi Kartı Aidatının İadesini Yapmıyor!

Yılda 2 kere 85 TL kredi kartı aidatımı olur. İadesini almaya bankaya gidiyorum 444 2525'i ara diyolar, orayı arıyorum kimseye ulaşamıyorum. Sonuç olarak aidatımı iade alamıyorum. Şikayetim budur. Ödemek zorunda bıraktıkları 85 TL mi istiyorum. Aksi halde bireysel emeklilik dahil kredi kartımı da Akbank hesabımı da kapatıp Akbank ile olan bütün ilişkimi keseceğim.

Cihan 54 Okunma

Cevaplar

  • Cihan09 Ekim 2013

    akbank ve uzantı kurumları benim için bitmiştir.bireysel emeklilik,kredi kartım ve hasbım hepsini kapatıyorum.akbank tan kurtulmanın değeri pahabiçilemez diyorum ve tüm tanıdıklarıma anlatıcam bu yaşadıklarımı.

  • Akbank Temsilcisi19 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön