25 Şubat 2013

Akbank Kredi Kartı Aidatının İadesini Talep Ediyorum!

Şubat 2013'de Üyelik Ücreti adı altında alınan 85.00 TL'lik kart aidatı yasal değildir. Bu sebeple, "1****18" numaralı Akbank müşterisi olarak, Wings Card'ımdan kesilen bu ücretin kartıma ivedi olarak iadesini talep ediyorum. Aksi takdirde tüm hukuki yollara sırasıyla başvuracağımı ilan ediyorum.


Çünkü, şu kararlar ile kart ücretinin hukuksuzluğu kanıtlanmıştır: EK-1) 2008/6088 Karar no’su ile Zonguldak 1. Asliye Hukuk Mahkemesi (Tüketici Mahkemesi Sıfatıyla) EK-2) 2008/2982 Karar no’su ile 13 Daire-Yargıtay-Kararı-Balıkesir 2nci Adliye Hukuk Mahkemesi (Tüketici Mahkemesi Sıfatı ile) EK-3) Sanayi ve tic. Bakanlığı Ticaretin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü Genelge no: 2008/5.

Fatih 105 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön