24 Temmuz 2013

Akbank Kredi Kartı Aidatının İadesi Yapılmadı!

2009 yılından itibaren Akbank Axess kredi kartı kullanıcısıyım. Dört yıldır kredi kartı hesabımdan kesilen 195,00 TL kredi kartı aidatları toplamının, Gemlik Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti tarafından 17.04.2013 tarihinde verilen karara göre tarafıma ödenmesi gerekmektedir. Fakat bu güne kadar tarafıma herhangi bir ödeme yapılmamıştır. Tüketici Hakem Heyetinin göndermiş olduğu evraklar 30.04.2013 tarihinde Gebze Dağıtım ve Toplama merkezinde görevli Ö*** S. tarafından teslim alınmıştır. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Tekin 169 Okunma

Cevaplar

  • Tekin31 Temmuz 2013

    Sayın yetkili. Tüketici Hakem Heyeti Karar metnini 0 262 6869696 numaralı faksa iki defa fakslamama rağmen neden hala ısrarla karar metnini istediğinizi malime bildirmişsiniz.Nasıl bir anlayış içersindesiniz anlayamadım.

  • Akbank Temsilcisi24 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön