17 Eylül 2013

Akbank Kredi Kartı Aidatını İptal Edip Tekrar Yansıttı!

Borcu bulunmayan ve çok yoğun kullanmadığım kredi kartınıza ilişkin haziran ayı içerisinde yansıtılan 75,00 TL kartı üyelik ücretini kabul etmediğimi müşteri temsilcinize ilettim, temsilciniz ise bahse konu üyelik ücreti bedelinin bir sonraki dönemde iade edilmek suretiyle iptal edileceğini belirtti.


Temmuz ayı hesap özetine baktığımda üyelik ücreti iptalini gördüm fakat aynı hesap özetinde tekrar üyelik ücretinin yansıtıldığını fark etmedim. Durumu eylül ayı içerisinde fark edip Akbank müşteri temsilcinize ilettim kredi kartına ilişkin asgari ödeme tutarının yatırıp tekrar aradığımda hatalı üyelik ücret bedelinin iptal edileceğini söyledi çok manidar, çok enteresan, tebrikler, başarılar.

Ömür 19 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön