09 Eylül
#12572718

Akbank Kredi Kartı Aidatımı İptal Etmiyor

Akbank kredi kartı aidatımı iptal etmiyor. Bunu bu zamana kadar yapıyordu ama bundan sonra yapmayacaklarını bildirdiler. Bütün bankalar kredi kartı aidatını iade ederken Akbank neden böyle bir şey yapıyor bilmiyorum. Kredi kartımdan çekilen 134.50 TL'nin iadesini talep ediyorum.

Barış Barış 234 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Barış13 Eylül

    Bildirimlerine göre kart aidatını iade etmeyeceklerini tarafıma ilettiler. Diğer bankalar isde ederken Akbank'ın bu tutumu kendileri için eksi referans olmaktan öteye geçemez.

  • Akbank Temsilcisi09 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları