07 Ocak 2016

Akbank Kredi Kartı Aidatı!

Akbank kartım iptal olunca, Akbank müşteri temsilcisi arayarak gold kart göndermek istediklerini belirttiler. Kart üyelik ücreti olduğundan kabul etmedim. Müşteri temsilcisi bu konuda sıkıntı yaşamayacağımı bankayı aramam taktirinde iptal edeceklerini belirtti ve ısrarla kartı bana gönderdiler.


26/10/2015 tarihinde 90,00 TL üyelik ücreti geldi. Bankayı aradım, fakat iptal etmediler. Bana verilen söz doğrultusunda kartı kabul ettiğimi ve sizden kaynaklanan eksikliğin masrafını ödemeyeceğimi belirttiğim halde kabul etmediler. Kendi suçlarının ceremesini biz çekiyoruz. Defalarca mail attım, aradım, şubeye gittim, şikayet ettim fakat bekletilmek ve olumsuz cevap dışında bir sonuç yok.

Adem 87 Okunma

Cevaplar

  • Adem12 Ocak 2016

    Akbank'tan olumsuz cevap aldım, buraya olumsuz cevabı eklemiyorlar. Akbank'ın kart satış personeli beni kandırmak suretiyle zorla verdikleri düzneli kullandığım ve ödediğim karttan yasal yol adı altında 90,00 TL para kesmişlerdir. Yasal yollarla hakkımı arayacağımı bildirim.

  • Akbank Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön