Akbank Kredi Kartı Aidatı

Hanife Hanife13 Ekim 17:14

Ataköy 4. Kısım Akbank şubesi başta aidat yok denilerek maaş hesabı açtığımda yanında kredi kartı gönderdiler. Daha sonra doğum yaptım ücretsiz izine çıktım nasıl olduysa senesi ocakta dolan kredi kartımı maaş hesabından çıkarıp şimdi 189 TL yıllık ücretini aldılar. Müşteri hizmetleri şubeyle görüşün yardımcı olacak dediler şubede bireysel müşteri temsilcisi derya hanımla görüştüm dilekçe yazdırdı durumu anlattığım halde bu sabah aradılar yasal olduğunu ve aidat alabileceklerini söylediler. Şubede derya hanımı arıyorum dönüş yapmıyor, bankayı Tüketici Hakları'na ve CİMER'e şikayet edeceğim. Yasal olmadığı halde yasal deniyor ve yazılı ne mesaj ne mail gönderiyorlar sadece sözlü arayıp iletiyorlar oysaki ben maili ve SMS i seçmiştim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Hanife 14 Ekim 03:42

444'lü numaranız zaten elinden geleni yapıyor ama şube yardımcı olmuyor. Maaş aldığım banka hesap kartım var doğum iznindeyim diye kart aidatı alınıyor. Ben sağlık çalışanıyım 7 aylık bebeğim olduğu için hastane izin verdi pandemiden dolayı ücretsiz izindeyim. Bu yüzden aidat alınması çok saçma zaten maaşımı sizden alıyorum.

Akbank Logo Akbank 13 Ekim 17:16

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler