23 Ağustos 2016
Yorum Yap
#6271627

Akbank Kredi Kartı Aidatı!

Axess Gold kartımdan ısrarla her sene üyelik aidatı kesiliyor ve her seferinde müşteri hizmetlerini arayıp iadesini alıyorum. Ancak bu sefer yine 98 TL kesildiğini ekstrede gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. İptal işlemi talep edince bankanın kabul etmediğini, sistemin cevap vermediğini söyledi. Her sene itiraz ettiğimi ve iade edildiğini söylememe rağmen kartınız ücretli kart bilmem ne diye bana masal okumaya başladı. Ücretin derhal tarafıma iade edilmesini talep ediyorum aksi halde kredi kartımı iptal ettirip tüketici heyetine başvuracağım.

Pelin 134 Okunma

Cevaplar

 • Pelin02 Eylül 2016

  Bu bankanın müşteri hizmetlerine bakan kişiler kredi kartı aidatı konusunda herkese farklı yanıt veriyorlar, birinin ücretini hiç uğraştırmadan iade ediyorsunuz, diğerine olumsuz yanıt veriyorsunuz, başkasına chip para yükleyelim diyorsunuz, müşteriye göre mi davranıyorsunuz, amacınız ne sizin? Bu konuda yapılan şikayetlerin tüm yanıtlarını toplayıp belgeleyerek sizi dava edeceğim, benden zorla aldığınız, hakkınız olmayan 98 TL'yi tarafıma mahkeme kararıyla iade ettireceğim ve sizin adamına göre muamele yaparak ne kadar sahtekar ve dolandırıcı olduğunuzu göstereceğim.

 • Pelin02 Eylül 2016

  Şikayetim ile ilgili bana geri dönüş yapılmamıştır. 3 kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen olumsuz yanıt aldım. Üyelik aidatının geri ödenmeyeceği, aidatlı kart kullandığım söylendi. Her sene bu ücreti iade ettiklerini söylememe rağmen bu sefer iade etmediler ve kartımı iptal ettirdim. Böylece Akbank bir müşterisini daha kaybetti. Benden kestikleri 98 TL ücreti kendilerine haram ediyorum.

 • Pelin24 Ağustos 2016

  Klişe mesajlar yerine çözüm üretip kanuna aykırı olarak gasp ettiğiniz paramın tarafıma iadesini bir an önce yapın aksi halde bir daha müşteriniz olmayı düşünmüyorum ve tüketici heyetine gideceğim ve sonunda iade etmek zorunda kalacaksınız

 • Akbank Temsilcisi23 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler