14 Ekim 2014

Akbank Kredi Kapama Ücreti Alıyor

Akbank'tan bir sürü kredi kullandım. 3 tane kredim de erken kapama yaptım ve benden % 10 erken kapama bedeli almışlar. En son kredimi kapatırken kapama bakiyemi yatırdım. Tamam bitti dediler. Sonra hesabımı eksiye çevirerek benden habersiz erken kapama bedeli %10 almışlar. %2 -10 arasında masraf kesebiliyorlarmış. Peki neye göre değişiyor bu oran.

Çaktırmadan alabildiğimiz müşterilerden alabildiklerinden alıyorlar. İtiraz da ettim. Yaklaşık 4500 tl'lik kesintiden sadece 500 tl civarında bir iade yaptılar. Onuda 50 tl'sını hesap işletim ücreti olarak kestiler. Benden kesilen 4500 tl'yi de 50 tl'lık hesap işletim ücretini de iade istiyorum. Yeter artık benden kestiğiniz masraflar.

Halil 1.495 Okunma

Cevaplar

  • Halil19 Ekim 2014

    Adım Halil biliş. Hala bi çözüm yok

  • Akbank Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön