21 Şubat 2013 #1647024

Akbank Kredi Kapama Meblağı!

Geçen sene kullanmış olduğum 48 ay vadeli tüketici kredisinin kapama meblağını öğrenmek için ilk önce çağrı merkezini aradım. Görevli yetkinin şubede olduğunu şb. ile görüşmemi beyan etti. Şb. görevlisi ile kurduğum irtibat neticesinde tekrar çağrı merkezine başvurmamı veya şubeye şahsen gelmemi ifade etti.


Tayin olmam sebebi ile şubeye gitme imkanımın olmadığını ifade ettim, bu şekilde bilgi veremeyeceklerini belirttiler. Çağrı merkezinden de aynı yanıtı aldım, sözün kısası ürün satma, dekont, her türlü hesap bilgisini sms ve e-meal ile gönderen banka iş kredi kapamaya gelince telefonda şahsıma ait kapama meblağını güvenliği gerekçe göstererek vermiyor peki bilgi edinme hakkı nerde kaldı?

Mehmet 242 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Mehmet26 Şubat 2013

    21 Şubatta yazdığım şikayete hala bir sonuç alamadım alt tarafı bir e-mail atılacak... Muazzam müşteri memnuniyeti ilginize teşekkürler!

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön