31 Ocak 2014 #2268679

Akbank Kredi Hesabımı Kapatmıyor

Akbank 16****8 Hesap no'lu müşterisiyim. Kredi kullandığım Osmaniye Şubesi kredimi erken kapatmama ve 12 ayı doldurmamış olmama rağmen tarafımdan 2 defaya mahsus hesap işletim ücreti çekmiş ve kredi kapatmak için yatırdığım tutardan hesap işletim ücreti çekip hesabımı açıkta bırakmıştır.


Kredimi kapatma sebebimde kredi müşterisinden hesap işletim ücreti almanızdır. Bu tutarın hesabıma aktarılıp hesabımı kapatılmasını istiyorum, bunu gerçekleştirmez iseniz BDDK, BİMER ve Tüketici Hakları gibi bütün kurumlara şikayet edeceğim ve halen o tutarı ödemez iseniz de hukuki yollara başvuracağım. Bu zihniyetle hareket edersenizde birçok müşteriyi kaybedip güvenilir bankacılıktan uzak bir firma olursunuz.

Emrah 56 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön