Akbank Kredi Erteleme İptal Talebi

Nuray Nuray28 Mayıs 22:44

Kredi erteleme için bilgi istemek amacıyla başvuruda bulundum. Sanki öyle değilmiş gibi bir güzel erteleme işlemini yapmışlar acayip yüksek faiz ile zaten onay alınmadan yaptıkları bu işlemin iptalini istedim. Sürekli cevap aynı size geri dönüş sağlanacak. Kimsenin döndüğü yok 19 Mayıs ve 28 Mayıs tarihli kredi ödemelerim var. Onları da yapamıyorum bir de onlara da faiz isterler. En kısa sürede çözülmesini bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nuray 31 Mayıs 00:01

Akbank halen dönüş yok bu is nasıl çözülecek. Sürekli geri dönüş yapılacak deniyor cevap yok. Ben bu hafta ilgili yerlere gidip şikayet başvurusunda bulunacağım. Çünkü bu yapılan bizi **** yerine koymak.

Akbank Logo Akbank 28 Mayıs 22:44

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler