05 Mart 2014

Akbank Kredi Dosya Masraflarının İadesini İstiyorum

Akbank 123***66 no'lu müşterisiyim.geçmişte çekmiş olduğum kredilerin dosya masraflarının iadesini talep ediyorum. Şubeye gittim olumlu cevap alamadım yapılan kesintilerin dokümanını istedim benden işlem ücreti istediler.

Masrafların iadesini yapmayacaksanız bile bugüne kadar çekmiş olduğum kredilerin kesintilerini gösteren dekontları mail olarak talep ediyorum. Çünkü tüketici heyetine başvuruda bulunacağım bizden kaynaklı gecikmeler de derhal avukatları devreye sokuyorsunuz sizden bir şey talep edildiğinde yokuşa sürüyor ya da hakkımızı aramak için gerekli evrakları talep ettiğimizde ondan da ücret istiyorsunuz. Taleplerimin dikkate alınmasını umuyorum.

Ali 71 Okunma

Cevaplar

  • Ali11 Mart 2014

    ne telefonla arama oldu nede mail geldi.tebrik ederim :(

  • Akbank Temsilcisi05 Mart 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön