30 Nisan 2013 #1772295

Akbank Kredi Borcumu Erken Ödemek İstediğim İçin Cezalandırılıyorum!

Yaklaşık 20 yıllık Akbank müşterisiyim.Akbank tan 36 ay vadeyle 23 000 tl kredi kullandım.Bu kredinin 22 ayını zamanında ve sorunsuz ödedim.Kalan 14 ayın taksitlerini tek seferde kapatmak istediğimde bana ilk verilen rakama göre şubeye gittim.Ancak şubede, telefonda verilen rakamdan yüksek bir rakamla karşılaştım ve parayı ödemekten vazgeçtim.


Daha sonra yaptığım araştırmada 62 tl lik hesap kapatma ücreti eklendiğini öğrendim.Eğer bir otomatik ödeme talimatım olsaymış o parayı almayacaklarmış.Bu mantığı anlayamadım.Taksitlerimi normal olarak ödemeye devam etsem bu fark gene alınmayacak anladığım kadarıyla.Ben şimdi borcumu erken kapatmak istediğim için cezalandırılıyor muyum?

Bayram 612 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 06/05/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Bayram06 Mayıs 2013

    Değerlendirmeye alınan şikayetle ilgili herhangi bir dönüş olmadı ve süreç Akbank'ın istediği yönde işliyor hala.Oraya sadece değerlendirmeye alınmıştır yazınını koyarak işi çözdüğünü sanan zihniyet her zaman kaybeder.

  • Akbank Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön