25 Nisan 2013

Akbank Kredi Başvurum Onaylanmadı!

Bankalarla ilgili borçlarında kredi yapılandırması için başka bir bankaya kredi başvurusunda bulundum. Yapılan kkb sorgusunda Akbank hesabımda kredi kartımla ilgili hesabım ödemelerimi yapmama rağmen kapalı tutulduğundan kredi kullanmamda sıkıntı meydana geldi. İki defa telefonla kendim aradım, maalesef muhatap bulamadım. İki defa mail attım muhatap bulamadım. Bankanın şubelerine gittiğim halde bilgili ilgilenen muhatap bulamadım. Savuşturdular.


Ben T.C vatandaşıyım. İşlerim ters gitmiş olabilir. Devlet memuruyum. Akbankin bu tutumu mağduriyetimi gidermemde olumsuzluk meydana getirdi. Vatandaşın yanında olmayan duyarsız ve ilgisiz tutumundan mağdur ve şikayetçiyim.

Nedim 45 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön