16 Kasım 2016
#6960420

Akbank Konut Kredisi Yapılandırması!

Geçen yıl 1.08 ile çektiğim kredinin şu an 0.95 olan konut kredisi faizini yapılandırmak için Ankara Ostim sanayi şubeye gittim bütün internet sitelerindeki hesaplamalara göre en az 12000 TL karım oluyorken banka bana hiçbir karımın olmadığını faizlerin düşmesini beklemem gerektiğini bildirdi.


Kesinlikle inandırıcı gelmedi, zaten en başta yapılandırma kapalı dendi, ısrarla ben merkezinizden mail geldi güncel faiz oranı ile yapılandırma yapabiliyorum dedikten sonra hesap yapıp hem karımın olmadığını hem de saçma sapan masraflar ve cezalar sunarak işi yokuşa sürdüler.


Kredi verirken ayrı yapılandırırken ayrı yalanlar ipotekli eviminde sigortasını 1 yıl sonra yapmak zorunda değilsiniz demelerine rağmen gittiğimde iptal edemezsiniz sigortaları ödemek zorundasınız diye söylendi, anaparam 162 ama 170'den hesap yapıp üstüne bir de 3500 TL nakit para istiyorlar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Caner Caner 567 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Caner16 Kasım 2016

    Bankadan gelen cevap maili aynen bu şekilde Yeniden yapılandırma ile ilgili iletiniz Bankamızca incelenmiştir. Kredi ödeme planı değişikliği / yapılan dırma işlemlerinde faiz oranı Bankamızın güncel faiz oranı olarak belirlenmekte, müşterilerimizin talep etmesi halinde yeni ödeme pl anı oluşturulmaktadır. Yeniden yapılandırma talebinizi Şubemize iletebilirsiniz. Ben zaten başvurdum ve herhangi işlem yapmadılar daha doğrusu yapmamak için türlü bahaneler ve masraflar çıkardılar şikayetime otomatik cevap yerine çözüm bulunmasını istiyorum...

  • Akbank Temsilcisi16 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları