07 Aralık 2019
#13141790

Akbank Konut Kredisi Yapılandırma Oranı!

26.07.2019 tarihinde Akbank'tan 1.49 faiz oranlı 100.000 TL konut kredisi kullandım. Bankanın şu an yeni müşterilere vermiş olduğu 0,99 olan faiz oranından eski müşterilerinizin de (özellikle benim gibi ödemelerini düzenli yapan, yıllardır bankanızda aktif hesabı olan, kredi puanı yüksek müşterilerinizin) de bu orandan yapılandırma haklarının olmasını talep ediyorum. Yapılandırma hakkında mağduriyetimin giderilmesini ve yardımcı olunmasını talep ediyorum. Diğer bankalar eski yeni müşteri ayrımı yapmadan kredileri yapılandırabiliyorlar. Akbank'ın da özel müşterilerine bu oranlarda yapılandırma yapmasını talep ediyorum.

Esra Esra 2.614 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Esra'nın Teşekkür Mesajı19 Aralık 2019

    Yoğun bir uğraştan sonra 1,49 oranındaki konut kredimi 1,05 oranında yapılandırdığınız için teşekkür ederim Akbank,

  • Esra09 Aralık 2019

    Akbank'tan bir aydan fazladır cevap bekliyorum ama sonuç hep aynı. Tarafınıza bilgi verileceği dışında hiçbir şey yok. Sizinle sürekli çalışan ve ödemelerini düzenli yapan müşterinize neden 0,99 oranında yapılandırma yapılmıyor? Neden yapılandırmak için bu kadar bekliyoruz? Akbank 0,99 oranında kredimi yapılandırmadığı takdirde en yüksek masrafları ödeyeceğimi de bilsem gerçekten başka bankaya hesaplarımı taşıyacağım. Ve bir daha hiçbir şekilde Akbank'la çalışmayacağım. Yeter artık. Müşteri temsilcisi ilgisiz, bankadaki kadın kredi verene kadar arkadaş canlısı ama krediyi kullandırdıktan sonra ulaşılmaz biri... Kredi kullanırken yapılandırma sözü veriliyorken şimdi Bir krediyi yapılandırmak bu kadar mı zor?

  • Akbank Temsilcisi07 Aralık 2019

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler