sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Akbank Konut Kredisi Öteleme

Erkan Erkan28 Mayıs 03:22

Akbank'ta konut kredim var aylık taksitleri 1665 Tl. Akbank'tan erteleme talebinde bulundum onaylandı benden nisan ve mayıs aylarını haziranda toplu olarak ödememi istemişler ve ona göre ödeme planı çıkartmışlar haziranda toplam ödemem gereken tutar 3044 Tl yani 2 aylık erteleme için 1378 Tl faiz alıyorlar böyle bir fiyasko yok böyle bir kural yok, insanlar ödeme yapamaz durumda toplu olarak nasıl ödesin.

Akbank sınıfta kaldı bundan sonra Akbank ile im olmaz otomatik fatura ödemelerini ve kredi kartımı kapatacağım bundan sonra Akbank'la işim olmaz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Akbank Logo Akbank 28 Mayıs 03:24

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz değerlendirmeye alınmış olup, sonucu hakkında bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet üzerinden bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan “Bize Ulaşın” formunu kullanabilirsiniz. Saygılarımızla Akbank

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler